SPOTKANIE WIGILIJNE W ŻŁOBKU

W dniu 13.12.2019 r. o godz. 16.00 tradycyjnie już odbyło się w naszym Żłobku Spotkanie Wigilijne, na które zostały zaproszone wszystkie dzieci wraz z rodzinami oraz nasi goście specjalni. Naszą uroczystość zaszczycili również swoją obecnością: pan Burmistrz Marek Czul, pan Robert Brączek - Radny Rady Miejskiej w Żywcu wraz z małżonką, dyrektorzy instytucji podległych Urzędowi Miejskiemu, z którymi nasz Żłobek współpracuje oraz nasi darczyńcy.

Spotkanie Wigilijne to okazja do podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, z którymi Żłobek współpracuje na co dzień. To także okazja do okazania wdzięczności za szczególną pomoc tym wszystkim, którzy wspierają Żłobek finansowo, rzeczowo czy organizacyjnie, np. podczas różnego rodzaju imprez. Bez pomocy tychże osób nie udałoby nam się zorganizować paczek mikołajkowych, festynów rodzinnych, balów karnawałowych czy spotkań Wigilijnych. Tego dnia zaprosiliśmy więc te wszystkie ważne dla nas osoby, by im podziękować, ugościć, złożyć życzenia łamiąc się opłatkiem oraz zaśpiewać wspólnie kolędy.

Podczas Wigilijnego wieczoru dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny tańcząc i śpiewając w rytm kolęd i pastorałek. To był przepiękny występ, który wywołał u wszystkich zgromadzonych osób duże emocje. Za przygotowanie dzieci oraz dekorację do występu odpowiedzialne były panie z gr. III, tj. pani Grażynka, pani Monika i pani Jola. Natomiast wszystkie dekoracje świąteczne zarówno w grupach dziecięcych, jak i na holach wykonał cały personel Żłobka.
Podczas wigilijnej uroczystości tradycyjnie już odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą szopkę Bożonarodzeniową, a jego uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.
Na koniec wszyscy goście zostali zaproszeni na wigilijną kolację, do której potrawy przygotował zarówno personel Żłobka, jak i rodzice naszych dzieci.

Mamy nadzieję, że to cudowne spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci :-)

W organizacji tego spotkania pomogli nam:

1. MUZEUM MIEJSKIE W ŻYWCU.
2. PIEKARNIA HOLISZ W ŻYWCU.
3. MIEJSKA BIBLIOTEKA SAMORZĄDOWA.
4. PIEKARNIA KASTELIK W ŻYWCU.
oraz
WSZYSCY RODZICE DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO ŻŁOBKA.

Wszystkim rodzicom, darczyńcom oraz personelowi Żłobka składam serdeczne podziękowania za przygotowanie tej pięknej uroczystości :-)
Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć na naszej stronie internetowej.