BAL KARNAWAŁOWY W ŻŁOBKU

W dniu 1.02.2020 r. w godz. od 10.00 do 13.00 gościliśmy w naszym Żłobku dzieci wraz z rodzeństwem, rodzicami, babciami, dziadkami oraz kolegami na balu karnawałowym. Gośćmi specjalnymi był pan Burmistrz Marek Czul oraz radny Rady Miejskiej w Żywcu - Pan Robert Brączek wraz z małżonką.
Bal poprowadził jak co roku pan Sebastian wraz z panią Magdą. Podczas balu odbyło się wiele zabaw przy muzyce oraz konkursów z nagrodami dla dzieci i rodziców. Odbył się również wybór króla i królowej balu, tj. dzieci z największą ilością kotylionów. Każde dziecko i dorosły miał okazję zaprezentować się w stroju karnawałowym, pomalować swoją buzię oraz wziąć udział w licytacjach. Miała również miejsce licytacja karnetu dla dwóch osób na Oscypek Fest.
Każdy miał możliwość skosztowania pysznych ciast upieczonych przez rodziców naszych dzieci, a także frytek, popcornu czy napojów. Odbyło się także losowanie fantów, więc żadne dziecko nie wyszło z balu bez miłej niespodzianki :-)

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz personelowi Żłobka za super zabawę, dodatkowo składamy podziękowania rodzicom za pomoc w organizacji balu - za pyszne ciasta oraz inne artykuły, które były nam potrzebne.

Specjalne podziękowania składamy naszym darczyńcom - Państwu Agnieszce i Robertowi Brączek, którzy ufundowali karnet dla dwóch osób na OSCYPEK FEST, który wziął udział w licytacji.

To była super zabawa !!! :-) Zdjęcia z balu można obejrzeć na stronie Żłobka.