DZIEŃ MAMY I TATY 2019 r.

W dniach 23 - 24.05.2019 r. miały miejsce w naszym żłobku uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Z tej okazji przybyły do nas mamusie i tatusiowie, którzy z zapartym tchem i wypiekami na twarzy oglądali występy swoich pociech, które dumnie prezentowały program artystyczny.
Grupa III zaprezentowała piękny program w scenerii dżungli, a dzieci ubrane w kolorowe stroje zwierzątek śpiewały, tańczyły i mówiły swoim rodzicom wiersze o mamie i tacie.
Grupa II zaprezentowała program, w którym dzieci przebrane za skrzaty śpiewały piosenki "My jesteśmy krasnoludki" i " Choć mam rączki małe" oraz mówiły wierszyki swoim mamusiom i tatom. Oba występy dzieci można by porównać do słynnej gali Oscarów - flesze błyskały co chwila, a dzieci czuły się przy tym jak przysłowiowe rybki w wodzie :-) To były piękne i zarazem wzruszające chwile.
Za przygotowanie dzieci odpowiedzialne były ciocie, które opiekują się dziećmi na co dzień, tj. w gr. III - ciocia Renia, Agnieszka i Ewa, a w gr. II - ciocia Grażynka, Basia i Kasia.
Po występie dzieci wręczyły swoim rodzicom niespodzianki oraz razem z rodzicami mogły zjeść pyszne ciasta, rogaliki oraz wypić soczek czy herbatę.
Te chwile na zawsze pozostaną w pamięci rodziców, gdyż był to pierwszy program artystyczny w wykonaniu ich maleńkich pociech :-)

Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć w galerii zdjęć na stronie internetowej żłobka.
Serdecznie zapraszamy :-)